بهداشت و درمان پوست

09030495239

info@parivarbeauty.com

پاکسازی پوست:

پاکسازی پوست به برداشتن سلول‌های مرده و آلودگی‌هایی سطح پوست گفته می شود.  این عمل  به منظور لایه برداری، تخلیه ی جوش ها و دانه های سرسیاه وسرسفید، بدون التهاب انجام می گیرد که به آن تخلیه کومودون ها نیز گفته می شود. پاکسازی می تواند به بهترین روش مکانیکی و با محصولات تاثیر گذار انجام گیرد، این متد می تواند به مراقبت حرفه ای و زیبایی پوست کمک کند. با توجه به اینکه پوست از چه نوعی است، پاکسازی بایستی حداقل ماهی یکبار روی صورت انجام گیرد تا علاوه بر تمیز کردن منافذ پوست، لایه ی شاخی و مرده که بر اثر نشستن آلودگی ها روی صورت قرار گرفته، زدوده شود.

شناخت پوست

پوست به عنوان وسیع ترین عضو زنده بدن، در حقیقت یکی از پیچیده ترین و جالب ترین و در عین حال پرکارترین اعضا نیز به شمار می آید.

 پوست؛ بدن را در مقابل آسیب های مکانیکی، حرارت و تابش شدید نور، جلوگیری از نفوذ مواد شیمیایی و ورود میکروب ها و میکرو ارگانیسم ها به بدن( سیستم دفاع ایمونولوژیکی )، نشان دادن نژاد هر فرد ( سیاه پوست، سفید پوست و ...)، مانع از تبخیر شدن آب، تنظیم حرارت بدن و سدی در برابر از دست دادن دمای داخلی بدن است.

 برای مراقبت از این عضو ارزشمند باید در زمان های مختلف پاکسازی به صورت مرتب انجام شود. در بین انواع پوست، پاکسازی پوست های خشک و چرب باید با دقت و توجه بیشتری صورت گیرد. چرا که این پوست ها از  حساسیت بیشتری برخوردارند.

انواع پوست

 پوست خشک: 

 به پوست های نازک، فلس مانند، ترک دار و زبر اطلاق می شود. پوست خشک  درخشندگی ندارد و به سختی می توان روی سطح آن روزنه ای دید.

پوست چرب:

مقدار چربی بر روی این نوع پوست از حد معمول بیشتر بوده و هنگام لمس آن اکثر منافذ آشکار هستند.

پوست نرمال:

 پوست نرمال به پوستی مابین پوست خشک و چرب می گویند که نرمی و رطوبت آن مطلوب بوده و منافذ روی پوست بزرگ نیستند .

پوست ترکیبی یا مختلط:

فعالیت غده های چربی پوست مختلط در مناطق پیشانی، بینی و چانه زیاد است، از این رو این نوع پوست در برخی نقاط چرب تر به نظر می رسد.

فواید پاکسازی

 یکی از قسمت های پاکسازی پوست، آبرسانی است. آبرسانی باعث افزایش رطوبت پوست و مانع از پیری زودرس و چروک می شود.

ماساژ صورت نیز یکی دیگر از عملیات پروسه پاکسازی است. ماساژ باعث می‌شود که خون به صورت مفید زیر پوست به حرکت درآید، این عمل موجب ریلکسی و آرامش شده و به جذب مواد اکسیژن‌رسان کمک می‌کند.

 ماساژ به دلیل تحریک مناسب پوست باعث دفع مواد زائد می گردد.

میکرودرم:

میکرو یا پاکسازی پوست روشی است که به وسیله دستگاه میکرودرم انجام می شود.

این دستگاه دارای یک کانال بلند با پوشش سری پلاستیکی است که روی پوست صورت کشیده می شود. هنگام انجام میکرو دو عمل انجام می شود. عمل اول کشش پوستی(ساکشن پوست) است که با فشار منفی ایجاد شده توسط دستگاه انجام می گیرد و عمل دوم پاشیدن پودر هیدرکسید آلومینیوم بر سطح پوست است.

 متخصصان شهر زیبایی پری وار طی عمل پاکسازی به وسیله دستگاه میکرو موارد زیر را بهبود می بخشند.

  • تنظیم میزان ترشح چربی پوست.
  • تخلیه و پاکسازی ضایعات پوستی مرتبط با آکنه یا جوش صورت ( کومدون های سر سیاه و سفید، میلیا یا کیست های کوچک سفید زیر پوستی ).
  • کمرنگ ساختن لک های پوستی ایجاد شده ناشی از جوش ها، نور آفتاب و تغییرات هورمونی( دارویی، حاملگی و ..).
  • کاهش عمق جای جوش ها.
  • جلوگیری از افزایش عمق چین و چروک با تحریک سلول های فیبروپلاست و تولید کلاژن

فواید پاکسازی عمیق :

ما به همه افرادی که در جستجوی یک درمان فوق العاده و بی نظیر برای پوست خود هستند،استفاده از خدمات مجموعه زیبایی پری وار را پیشنهاد می کنیم.

 متخصصان زیبایی پری وار با عملیات حرفه ای پوست را برای مراقبت های خاص زیبایی، مانند آبرسانی یا ضد چروک آماده می کنند. متخصصان بهداشت و درمان پوست و مو شهر زیبایی پری وار؛ پاکسازی، میکرودرم، میکرونیدلینگ و مراقبت پوست در منزل (استفاده از محصولات پوستی) را  با استفاده از ماسک و سرم مو به صورت حرفه ای انجام می دهند.

 

Template Design:Dima Group