خدمات عروس

09030495239

info@parivarbeauty.com

شهر زیبایی پری وار با ارایه خدمات استثنایی زیر، شادی یک شب وصف ناشدنی را به عروس خانم های زیبا پسند هدیه می دهد.

 

ماساژ

انواع مختلفی از ماساژ وجود دارد که بر روی قسمت های مختلف بدن با شیوه های بهبود دهنده تمرکز می کند. ماساژورهای متخصص شهر زیبایی پری وار در طول یک ماساژ، برای آرامش و آمادگی بیشتر بدن، فشارهای ضعیف یا قوی را به عضلات و مفاصل بدن اعمال می کنند. از جمله فواید ماساژ می توان به موارد زیر اشاره کرد. کسب آرامش، ضد دردهای یکجا نشینی، باز کردن عضلات پیچ خورده، بالابردن قدرت سیستم دفاعی بدن، داشتن چهره ای شاد با پوستی صاف و شفاف، افزایش تمرکز و بالا بردن سطح انرژی. 

کاشت و اکستنشن مژه

یکی از جدید ترین ترفندها جهت افزایش زیبایی چشم ها، اکستنشن مژه است. با استفاده از این روش نیمه دایم می توان مژه ها را پرتر و بلند تر نشان داد. قراردادن تارهای مصنوعی لابه لای مژه ها اکستنشن مژه نام دارد، اما برای اینکه مژه های طبیعی تری داشته باشید بهتر است از هنرمندان شهر زیبایی پری وار بخواهید که برایتان کاشت مژه انجام دهند.

رنگ و لایت

تغییر رنگ مو می تواند زیبایی خارق العاده ای به شخص هدیه دهد. با اعتماد به متخصصان رنگ و لایت شهر پری وار می توانید بهترین رنگ مو را انتخاب کرده و از زیبایی خود لذت ببرید.
شهر زیبایی پری وار با استفاده از مواد با کیفیت و برند های معتبر دنیا، مدل های تخصصی رنگ و لایت را به شرح زیر ارایه می دهد.   
لولایت یا همان در آوردن تکه های تیره بر روی موهای روشن که هارمونی جذابی را به وجود می آورند. 
های لایت  که در واقع ایجاد رگه های روشن بر روی موهای تیره است.
همچنین سان لایت، هاف لایت، مووی لایت  و مون لایت از جدیدترین خدمات تخصصی ما در این زمینه است.

 

 زیبایی ناخن

ناخن از عناصر مهم زیبایی به شمار می رود. فرم و حالت آرایش ناخن‌ها می‌تواند در فرم و جذابیت دست ها بسیار اثرگذار باشد.
با مانیکور گوشتهای اضافه دور ناخن به طور کامل گرفته می شود و شیارها و زردی های صدف ناخن توسط سوهان از بین می روند.
ناخن ها با  مواد مخصوص پولیش و براق می گردند.
مانیکور سبب رشد، زیبایی و بزرگی صدف ناخن می شود و در نهایت ناخن هایی تمیز و فوق العاده زیبا خواهید داشت.
همانند سایر خدماتی که در شهر زیبایی پری وار ارایه می‌شود، تخصص، تجربه و رعایت بهداشت فردی از جمله اموری است
که در این مجموعه با دقت و ظرافت بی نظیری انجام می شود.

 

 خدمات پدیکور را نیز می توانید در این مجموعه انجام دهید. با پدیکور گوشت های اضافه دور ناخن های پا گرفته می شود و پوسته های اضافه کف پا از بین می رود. در نهایت شما پاهایی زیباتر و تمیزتر از همیشه خواهید داشت.

کاشت ناخن یک از هنرهای تزیینی است که با استقبال بالایی از سوی مهر بانوان روبرو شده است. ما در مجموعه زیبایی پری وار با طرح های جدید کاشت، خدمات ویژه ای را به شما ارایه می دهیم. در واقع دیزاین، ظاهر و زیبایی ناخن های شما است. موضوع مهمی که هنرمندان ما در طراحی و دیزاین ناخن مد نظر دارند استفاده از هارمونی و تناسب رنگ های به کار رفته است. ناخن کار های حرفه ای شهر زیبایی پری وار با شناخت رنگ ها و مهارت کافی طرح هایی را روی ناخن پیاده می کند که دست های شما جلوه تازه ای داشته باشند.

اپیلاسیون

اپیلاسیون یکی از بهترین روش ها برای حذف مو زاید است. متخصصان ما با استفاده از دو روش موم داغ و موم سرد اقدام به پاکسازی پوست از موهای زاید می کنند. با مراجعه به شهر زیبایی پری وار همواره می توانید از مشاوره های تخصصی همکاران ما در این زمینه بهره مند شوید.

شینیون مو 

شینیون در واقع بستن مو با فرم و مدل های خاص در پشت سر است. شینیون یک هنر و تکنیک تخصصی است. آرایشگران حرفه ای شهر زیبایی پری وار با ارایه زیبا ترین و مدرن ترین مدل ها، شما را به عروس سال تبدیل می کنند. 
هنرمندان ما برای تثبیت شینیون و حفظ حالت آن، از تثبیت کننده با کیفیت و صاحب نام آرایش مو استفاده می کنند.

 

گریم یا میکاپ

در هنر گریم؛ زیبا سازی صورت در حالی انجام می شود که مواد آرایشی خود را نشان نداده و زیبایی کاملا طبیعی باشد.
عروس خانم هایی که مدل های جدید و خاص اروپایی را می شناسند، می دانند که آرایش صورت و موها در کشورهای اروپایی زیبایی همراه با سادگی را تعریف می کند، درست همان چیزی که هنرمندان ما با عنوان میکاپ لایت معرفی می کنند.
این سبک آرایش کار ساده ای نیست و نیاز به تخصص دارد.
اگرچه تاکید هنرمندان شهر زیبایی پری وار بر روی آرایش لایت است اما سبک های خلیجی، عربی، هالیوودی، لبنانی و شیشه ای را نیز به درخواست عروس خانم ها انجام می دهند.

 

عروس زیبایی پری وار باشید تا بعد از گذشت سال ها با نگاه به عکس های یادگاری تان، از زیبایی خود لذت ببرید.

 

 

Template Design:Dima Group