آرایش دائم

09030495239

info@parivarbeauty.com

آرایش دایم روشی آرایشی است که از تاتو و میکروپیگمنتیشن به عنوان ابزاری در به وجود آوردن طرح هایی در قسمت های مختلف صورت استفاده می کند. این روش آرایشی بسته به اینکه در کدام قسمت صورت انجام شود اسامی مختلفی دارد که عبارتند از: تاتو خط چشم مینیاتوری، تاتو خط لب، تاتو رژلب، تاتو پزشکی و میکروپیگمنتیشن ابرو.

میکروپیگمنتیشن روشی است مبتنی بر اصول علمی و پزشکی؛ که با استفاده از دستگاه‌های استاندارد و وسایل یک بار مصرف استریل، به کاربر (پیگمن‌تر) این امکان را می‌دهد که بنا به تقاضای مشتری، نسبت به ارائه یک آرایش دایمی ایمن، اقدام کند. این کار فرآیند کاشت رنگدانه‌های زیست سازگار در عمق مشخصی از پوست، با حداقل آسیب به بافت پوستی است. تکنیک میکروپیگمنتیشن علاوه بر کاربردهای زیبایی در حوزه پزشکی نیز کاربرد وسیعی دارد.

تفاوت میکروپیگمنتیشن و تاتو:

در روش میکروپیگمنتیشن، رنگ مانند دانه‌های مو و در جهت رویش ابرو روی پوست می‌نشیند و تفاوت آن با تاتوهای قدیمی این است که دیگر یک کادر پررنگ وجود ندارد. تفاوت دیگر پیگمنت با تاتو در روش اجرای آن است. میکروپیگمنتیشن بدون درد و خونریزی است و التهاب کمتری در افراد ایجاد می‌کند. در پیگمنت به دلیل استفاده از کارتریج‌های یکبار مصرف و رنگ‌های تست شده، ایمنی و بهداشت بسیار بالا و خطر انتقال بیماری بسیار کم است. باتوجه به ظریف بودن سوزن‌های این دستگاه، درد حاصل از این کار به‌شدت کاهش یافته می یابد. برخلاف تاتو که نقاشی روی بدن است، میکروپیگمنتیشن برای بازسازی طبیعی، متعادل‌سازی و جلوه بخشیدن به چهره استفاده می‌شود که درنتیجه، زیبایی چهره برای مدت طولانی باقی می ماند.
مزایای آرایش دایم:
آرایش دایم یا میکروپیگمنتیشن ایده‌ مناسبی جهت صرفه جویی در زمان است.  ابروهای دائمی، عموما به این دلیل محبوب هستند که بر اساس ویژگی‌های صورت طراحی می شوند. اگر ابروها در جا و با شکل مناسبی قرار گیرند ، جلوه بیشتری به صورت داده و آن را کشیده تر نشان می دهند.
بعضی از زنان و مردان از بیماری‌ای بنام آلوپسی رنج می برند که باعث ریزش موهای بدن، از جمله موهای ابرو می‌شود. تاتو می‌تواند از طریق رنگ و شکل مناسب، برای بازگرداندن حالت طبیعی ابروها به آنها کمک کرده و ریزش موها را پنهان کند.
متخصصان زیبایی پری وار همچنین با استفاده از متدهای روز، لکه های پوستی مانند ماه گرفتگی را از بین می برند.

آرایش دایم و رعایت نکات ایمنی و سلامتی

پیگمنتر با استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن به شکلی کاملا سطحی آرایش دایم را انجام می دهد، این پیگمنت های تزریق شده به مرور محو می شوند. متخصصان شهر زیبایی پری وار با شناخت انواع رنگ پوست، مناسب ترین رنگ را برای انجام میکروپیگمنتیشن انتخاب می کنند و بر اساس دانش روز، با ترکیب این رنگ با رنگ های مکمل مانع از تغییر رنگ و تیرگی زیر پوست می شوند. هنرمندان ما با شناخت رنگ های خنثی هنگام نیاز،  رنگ یک آرایش دایم قدیمی را تغییر می دهند.

مشاوره قبل از آرایش دایم

هنرمندان مجموعه زیبایی پری وار قبل از انجام هر گونه آرایش دایم، به زیبا پسندان مشاوره می دهند.

آرایش دایم در نواحی مختلف صورت

آرایش دایم در برخی از نقاط ثابت صورت انجام می شود. این نواحی عبارتند از: ابروها،خط چشم و خط لب. از دید متخصصان ما، بکارگیری تکنیک آرایش های دایم در بقیه نواحی صورت عملی غیر استاندارد بوده و ممکن است بر زیبایی عمومی صورت اثر منفی بگذارد. آرایش دایم توسط یک پیگمنتر، بایستی با رعایت کلیه قواعد آموزشی و بهداشتی انجام گیرد.

آرایش دایم برای ابروها

یکی از نواحی مهم و تاثیر گذار در زیبایی چهره، ناحیه ابرو است. این ناحیه به دلایل مختلف دچار ریزش مو می شود. با استفاده از خدمات آرایش دایم می توان زیبایی از دست رفته این نواحی را ترمیم کرد. هنرمندان پیگمنتر شهر زیبایی پری وار به شیوه ای عمل می کنند که نتیجه کار بسیار طبیعی و نامحسوس از آب در می آید. این کار با انجام روش هاشور زدن مویی، با دستگاه میکرو پیگمنتیشن یا میکروبلیدینگ میسر می شود. به کشیدن خطوط بسیار نازک و کرکی شکل در لابه لای ابروهای طبیعی، هاشور زدن می گویند.

آرایش دایم در پلک ها  

کشیدن خط چشم بایستی کاملا  نامحسوس باشد. پیگمنترهای مجموعه پری وار جهت انجام آرایش دایم چشم ها، از کارتریج یک سر( یک سوزنه) استفاده می کنند. استفاده از این نوع  کارتریج مانع رسیدن صدمه به بافت پوست پلک می شود. پیشنهاد متخصصان ما، هاشور زدن در لا به لای مژه هاست. این کار باعث می شود نتیجه کار تا حد امکان طبیعی به نظر برسد.

آرایش دایم در لب ها

هنرمندان پری واربا استفاده از کارتریج های سه سر گرد و همچنین استفاده از پماد و قطره های بی حسی قوی از مقدار درد این عمل می کاهند. استفاده از رنگ های ماندگار و با کیفیت، تضمین کار سالن زیبایی پری وار است.

شهر زیبایی پری وار، پیشرو در خدمات آرایشی

هنرمندان زبده زیبایی پری وار بارعایت نکات بهداشتی و همچنین استفاده از متدهای روز اقدام به انجام خدمات میکروپیگمنتیشن، میکرواسکالپ، میکروبلندینگ، میکرو شیدینگ به روش فیبروز، هاشور ابرو و همچنین انواع آرایش های دایم در محیطی استثنایی و با استفاده از مواد با کیفیت می کنند. تمامی خدمات بدون تغییر و پخش رنگ انجام شده و زیبایی منحصر به فردی را به چهره می بخشد.

 

هاشور ابرو

از آن جایی که ابرو در زیبایی  تاثیر به سزایی دارد و فرم آن نیز به چشم ها شکل می دهد کم پشت یا خالی بودن آن ها می تواند زیبایی چهره را تحت تاثیر قرار دهد. هاشور ابرو متدی است که می تواند زیبایی ابروها را به چهره بازگرداند. طراحی خطوط بسیار ظریف و کوتاه، به صورت کاملاً طبیعی و مویی مطابق با رویش مو های ابرو هاشور ابرو می گویند. این عمل زیبایی به دلیل طبیعی بودن روش مناسبی جهت قرینه سازی، ازبین بردن عیوب و موهای پراکنده ابرو می باشد. هاشور ابرو تکنیکی است که با دستگاه های جدید میکروپیگمنتیش به صورت زیباتر و طبیعی تر انجام می شود.

 

Template Design:Dima Group