خدمات ما

09030495239

info@parivarbeauty.com

زیبایی مو :

هر چند که مو از سلول های مرده تشکیل شده است، اما از اوضاع درون انسان حکایت می کند.  نگهداری موها از جمله حساسیت های یک فرد اجتماعی است.
جدا از رنگ و مدل، مو تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد.  وجود مو به دلیل بیولوژیکی نیز بسیارقابل توجه است چرا که دمای بدن را تنظیم می کند. بدیهی است که
داشتن موهایی سالم و زیبا اثرات زیادی بر کیفیت روابط مردم با یکدیگر دارد. هرگونه تغییر در تعداد و کیفیت موها، انسان را از حالت طبیعی خارج ساخته و باعث بروز
مشکلات عدیده ای در زندگی او خواهد شد.
موی سالم و طبیعی دارای ظاهری شفاف، مقاوم و براق می باشد که این بیانگر یک جسم سالم است. زیبایی ظاهری مو بستگی به شرایط درونی و رژیمی هر فرد دارد.
همانطور که گفته شد مو از گزینه های بسیار مهم زیبایی به شمار می رود. برای زیبا شدن موها و جذابیت آن ها یکی از نکات اساسی، نظافت مناسب است.
نظافت موها نقش اساسی در سلامت جسمی و روحی هر فرد ایفا می کند، بی توجهی به موها باعث بروز مشکلاتی نظیر بیماری های عفونی و انگلی و
همچنین کسالت و افسردگی می شود. نظافت و آراستگی مو باعث ایجاد حس شادابی و نشاط در فرد می شود . طرز اصلاح و آرایش موها نشانگر فرهنگ و شخصیت افراد است
و تاثیر زیادی در روابط متقابل اجتماعی می گذارد. بدون شک هر کسی در برخورد با فردی که موهای ژولیده و کثیف دارد تصویر یک انسان افسرده و بی حال را به خاطر می آورد و این امر در کیفیت برخورد با او بسیار موثر است، از طرفی خود شخص نیز با داشتن چنین قیافه ای احساس حقارت و شرمندگی می کند. سابقه آرایش و اصلاح مو به اندازه تاریخ تمدن بشر قدمت دارد.شهر زیبایی پری وار با داشتن بخش های مختلف احیا و سلامت مو به عنوان یکی از سالن های تخصصی مو در حال فعالیت است. کوتاهی های ساده و ژورنالی، رنگ و لایت، فر، تقویت مراحل رشد، تقویت پوست سر و خون رسانی، شینیون و احیا و سلامت مو( درمان مو خوره،کراتین، ریباندینگ) از جمله فعالیت های تخصصی این مجموعه آرایشی منحصر به فرد است.

 

پاکسازی پوست:

پاکسازی پوست به برداشتن سلول‌های مرده و آلودگی‌هایی سطح پوست گفته می شود.  این عمل  به منظور لایه برداری، تخلیه ی جوش ها و دانه های سرسیاه وسرسفید، بدون التهاب انجام می گیرد که به آن تخلیه کومودون ها نیز گفته می شود. پاکسازی می تواند به بهترین روش مکانیکی و با محصولات تاثیر گذار انجام گیرد، این متد می تواند به مراقبت حرفه ای و زیبایی پوست کمک کند. با توجه به اینکه پوست از چه نوعی است، پاکسازی بایستی حداقل ماهی یکبار روی صورت انجام گیرد تا علاوه بر تمیز کردن منافذ پوست، لایه ی شاخی و مرده که بر اثر نشستن آلودگی ها روی صورت قرار گرفته، زدوده شود.

شناخت پوست

پوست به عنوان وسیع ترین عضو زنده بدن، در حقیقت یکی از پیچیده ترین و جالب ترین و در عین حال پرکارترین اعضا نیز به شمار می آید.

 پوست؛ بدن را در مقابل آسیب های مکانیکی، حرارت و تابش شدید نور، جلوگیری از نفوذ مواد شیمیایی و ورود میکروب ها و میکرو ارگانیسم ها به بدن( سیستم دفاع ایمونولوژیکی )، نشان دادن نژاد هر فرد ( سیاه پوست، سفید پوست و ...)، مانع از تبخیر شدن آب، تنظیم حرارت بدن و سدی در برابر از دست دادن دمای داخلی بدن است.

 برای مراقبت از این عضو ارزشمند باید در زمان های مختلف پاکسازی به صورت مرتب انجام شود. در بین انواع پوست، پاکسازی پوست های خشک و چرب باید با دقت و توجه بیشتری صورت گیرد. چرا که این پوست ها از  حساسیت بیشتری برخوردارند.

انواع پوست

 پوست خشک: 

 به پوست های نازک، فلس مانند، ترک دار و زبر اطلاق می شود. پوست خشک  درخشندگی ندارد و به سختی می توان روی سطح آن روزنه ای دید.

پوست چرب:

مقدار چربی بر روی این نوع پوست از حد معمول بیشتر بوده و هنگام لمس آن اکثر منافذ آشکار هستند.

پوست نرمال:

 پوست نرمال به پوستی مابین پوست خشک و چرب می گویند که نرمی و رطوبت آن مطلوب بوده و منافذ روی پوست بزرگ نیستند .

پوست ترکیبی یا مختلط:

فعالیت غده های چربی پوست مختلط در مناطق پیشانی، بینی و چانه زیاد است، از این رو این نوع پوست در برخی نقاط چرب تر به نظر می رسد.

فواید پاکسازی

 یکی از قسمت های پاکسازی پوست، آبرسانی است. آبرسانی باعث افزایش رطوبت پوست و مانع از پیری زودرس و چروک می شود.

ماساژ صورت نیز یکی دیگر از عملیات پروسه پاکسازی است. ماساژ باعث می‌شود که خون به صورت مفید زیر پوست به حرکت درآید، این عمل موجب ریلکسی و آرامش شده و به جذب مواد اکسیژن‌رسان کمک می‌کند.

 ماساژ به دلیل تحریک مناسب پوست باعث دفع مواد زائد می گردد.

میکرودرم:

میکرو یا پاکسازی پوست روشی است که به وسیله دستگاه میکرودرم انجام می شود.

این دستگاه دارای یک کانال بلند با پوشش سری پلاستیکی است که روی پوست صورت کشیده می شود. هنگام انجام میکرو دو عمل انجام می شود. عمل اول کشش پوستی(ساکشن پوست) است که با فشار منفی ایجاد شده توسط دستگاه انجام می گیرد و عمل دوم پاشیدن پودر هیدرکسید آلومینیوم بر سطح پوست است.

 متخصصان شهر زیبایی پری وار طی عمل پاکسازی به وسیله دستگاه میکرو موارد زیر را بهبود می بخشند.

  • تنظیم میزان ترشح چربی پوست.
  • تخلیه و پاکسازی ضایعات پوستی مرتبط با آکنه یا جوش صورت ( کومدون های سر سیاه و سفید، میلیا یا کیست های کوچک سفید زیر پوستی ).
  • کمرنگ ساختن لک های پوستی ایجاد شده ناشی از جوش ها، نور آفتاب و تغییرات هورمونی( دارویی، حاملگی و ..).
  • کاهش عمق جای جوش ها.
  • جلوگیری از افزایش عمق چین و چروک با تحریک سلول های فیبروپلاست و تولید کلاژن

فواید پاکسازی عمیق :

ما به همه افرادی که در جستجوی یک درمان فوق العاده و بی نظیر برای پوست خود هستند،استفاده از خدمات مجموعه زیبایی پری وار را پیشنهاد می کنیم.

 متخصصان زیبایی پری وار با عملیات حرفه ای پوست را برای مراقبت های خاص زیبایی، مانند آبرسانی یا ضد چروک آماده می کنند. متخصصان بهداشت و درمان پوست و مو شهر زیبایی پری وار؛ پاکسازی، میکرودرم، میکرونیدلینگ و مراقبت پوست در منزل (استفاده از محصولات پوستی) را  با استفاده از ماسک و سرم مو به صورت حرفه ای انجام می دهند.

 

شهر زیبایی پری وار با ارایه خدمات استثنایی زیر، شادی یک شب وصف ناشدنی را به عروس خانم های زیبا پسند هدیه می دهد.

 

ماساژ

انواع مختلفی از ماساژ وجود دارد که بر روی قسمت های مختلف بدن با شیوه های بهبود دهنده تمرکز می کند. ماساژورهای متخصص شهر زیبایی پری وار در طول یک ماساژ، برای آرامش و آمادگی بیشتر بدن، فشارهای ضعیف یا قوی را به عضلات و مفاصل بدن اعمال می کنند. از جمله فواید ماساژ می توان به موارد زیر اشاره کرد. کسب آرامش، ضد دردهای یکجا نشینی، باز کردن عضلات پیچ خورده، بالابردن قدرت سیستم دفاعی بدن، داشتن چهره ای شاد با پوستی صاف و شفاف، افزایش تمرکز و بالا بردن سطح انرژی. 

کاشت و اکستنشن مژه

یکی از جدید ترین ترفندها جهت افزایش زیبایی چشم ها، اکستنشن مژه است. با استفاده از این روش نیمه دایم می توان مژه ها را پرتر و بلند تر نشان داد. قراردادن تارهای مصنوعی لابه لای مژه ها اکستنشن مژه نام دارد، اما برای اینکه مژه های طبیعی تری داشته باشید بهتر است از هنرمندان شهر زیبایی پری وار بخواهید که برایتان کاشت مژه انجام دهند.

رنگ و لایت

تغییر رنگ مو می تواند زیبایی خارق العاده ای به شخص هدیه دهد. با اعتماد به متخصصان رنگ و لایت شهر پری وار می توانید بهترین رنگ مو را انتخاب کرده و از زیبایی خود لذت ببرید.
شهر زیبایی پری وار با استفاده از مواد با کیفیت و برند های معتبر دنیا، مدل های تخصصی رنگ و لایت را به شرح زیر ارایه می دهد.   
لولایت یا همان در آوردن تکه های تیره بر روی موهای روشن که هارمونی جذابی را به وجود می آورند. 
های لایت  که در واقع ایجاد رگه های روشن بر روی موهای تیره است.
همچنین سان لایت، هاف لایت، مووی لایت  و مون لایت از جدیدترین خدمات تخصصی ما در این زمینه است.

 

 زیبایی ناخن

ناخن از عناصر مهم زیبایی به شمار می رود. فرم و حالت آرایش ناخن‌ها می‌تواند در فرم و جذابیت دست ها بسیار اثرگذار باشد.
با مانیکور گوشتهای اضافه دور ناخن به طور کامل گرفته می شود و شیارها و زردی های صدف ناخن توسط سوهان از بین می روند.
ناخن ها با  مواد مخصوص پولیش و براق می گردند.
مانیکور سبب رشد، زیبایی و بزرگی صدف ناخن می شود و در نهایت ناخن هایی تمیز و فوق العاده زیبا خواهید داشت.
همانند سایر خدماتی که در شهر زیبایی پری وار ارایه می‌شود، تخصص، تجربه و رعایت بهداشت فردی از جمله اموری است
که در این مجموعه با دقت و ظرافت بی نظیری انجام می شود.

 

 خدمات پدیکور را نیز می توانید در این مجموعه انجام دهید. با پدیکور گوشت های اضافه دور ناخن های پا گرفته می شود و پوسته های اضافه کف پا از بین می رود. در نهایت شما پاهایی زیباتر و تمیزتر از همیشه خواهید داشت.

کاشت ناخن یک از هنرهای تزیینی است که با استقبال بالایی از سوی مهر بانوان روبرو شده است. ما در مجموعه زیبایی پری وار با طرح های جدید کاشت، خدمات ویژه ای را به شما ارایه می دهیم. در واقع دیزاین، ظاهر و زیبایی ناخن های شما است. موضوع مهمی که هنرمندان ما در طراحی و دیزاین ناخن مد نظر دارند استفاده از هارمونی و تناسب رنگ های به کار رفته است. ناخن کار های حرفه ای شهر زیبایی پری وار با شناخت رنگ ها و مهارت کافی طرح هایی را روی ناخن پیاده می کند که دست های شما جلوه تازه ای داشته باشند.

اپیلاسیون

اپیلاسیون یکی از بهترین روش ها برای حذف مو زاید است. متخصصان ما با استفاده از دو روش موم داغ و موم سرد اقدام به پاکسازی پوست از موهای زاید می کنند. با مراجعه به شهر زیبایی پری وار همواره می توانید از مشاوره های تخصصی همکاران ما در این زمینه بهره مند شوید.

شینیون مو 

شینیون در واقع بستن مو با فرم و مدل های خاص در پشت سر است. شینیون یک هنر و تکنیک تخصصی است. آرایشگران حرفه ای شهر زیبایی پری وار با ارایه زیبا ترین و مدرن ترین مدل ها، شما را به عروس سال تبدیل می کنند. 
هنرمندان ما برای تثبیت شینیون و حفظ حالت آن، از تثبیت کننده با کیفیت و صاحب نام آرایش مو استفاده می کنند.

 

گریم یا میکاپ

در هنر گریم؛ زیبا سازی صورت در حالی انجام می شود که مواد آرایشی خود را نشان نداده و زیبایی کاملا طبیعی باشد.
عروس خانم هایی که مدل های جدید و خاص اروپایی را می شناسند، می دانند که آرایش صورت و موها در کشورهای اروپایی زیبایی همراه با سادگی را تعریف می کند، درست همان چیزی که هنرمندان ما با عنوان میکاپ لایت معرفی می کنند.
این سبک آرایش کار ساده ای نیست و نیاز به تخصص دارد.
اگرچه تاکید هنرمندان شهر زیبایی پری وار بر روی آرایش لایت است اما سبک های خلیجی، عربی، هالیوودی، لبنانی و شیشه ای را نیز به درخواست عروس خانم ها انجام می دهند.

 

عروس زیبایی پری وار باشید تا بعد از گذشت سال ها با نگاه به عکس های یادگاری تان، از زیبایی خود لذت ببرید.

 

 

گریم یا میکاپ

در هنر گریم؛ زیبا سازی صورت در حالی انجام می شود که مواد آرایشی خود را نشان نداده و زیبایی کاملا طبیعی باشد.
عروس خانم هایی که مدل های جدید و خاص اروپایی را می شناسند، می دانند که آرایش صورت و موها در کشورهای اروپایی زیبایی همراه با سادگی را تعریف می کند، درست همان چیزی که هنرمندان ما با عنوان میکاپ لایت معرفی می کنند.
این سبک آرایش کار ساده ای نیست و نیاز به تخصص دارد.
اگرچه تاکید هنرمندان شهر زیبایی پری وار بر روی آرایش لایت است اما سبک های خلیجی، عربی، هالیوودی، لبنانی و شیشه ای را نیز به درخواست عروس خانم ها انجام می دهند.

 

آرایش دایم روشی آرایشی است که از تاتو و میکروپیگمنتیشن به عنوان ابزاری در به وجود آوردن طرح هایی در قسمت های مختلف صورت استفاده می کند. این روش آرایشی بسته به اینکه در کدام قسمت صورت انجام شود اسامی مختلفی دارد که عبارتند از: تاتو خط چشم مینیاتوری، تاتو خط لب، تاتو رژلب، تاتو پزشکی و میکروپیگمنتیشن ابرو.

میکروپیگمنتیشن روشی است مبتنی بر اصول علمی و پزشکی؛ که با استفاده از دستگاه‌های استاندارد و وسایل یک بار مصرف استریل، به کاربر (پیگمن‌تر) این امکان را می‌دهد که بنا به تقاضای مشتری، نسبت به ارائه یک آرایش دایمی ایمن، اقدام کند. این کار فرآیند کاشت رنگدانه‌های زیست سازگار در عمق مشخصی از پوست، با حداقل آسیب به بافت پوستی است. تکنیک میکروپیگمنتیشن علاوه بر کاربردهای زیبایی در حوزه پزشکی نیز کاربرد وسیعی دارد.

تفاوت میکروپیگمنتیشن و تاتو:

در روش میکروپیگمنتیشن، رنگ مانند دانه‌های مو و در جهت رویش ابرو روی پوست می‌نشیند و تفاوت آن با تاتوهای قدیمی این است که دیگر یک کادر پررنگ وجود ندارد. تفاوت دیگر پیگمنت با تاتو در روش اجرای آن است. میکروپیگمنتیشن بدون درد و خونریزی است و التهاب کمتری در افراد ایجاد می‌کند. در پیگمنت به دلیل استفاده از کارتریج‌های یکبار مصرف و رنگ‌های تست شده، ایمنی و بهداشت بسیار بالا و خطر انتقال بیماری بسیار کم است. باتوجه به ظریف بودن سوزن‌های این دستگاه، درد حاصل از این کار به‌شدت کاهش یافته می یابد. برخلاف تاتو که نقاشی روی بدن است، میکروپیگمنتیشن برای بازسازی طبیعی، متعادل‌سازی و جلوه بخشیدن به چهره استفاده می‌شود که درنتیجه، زیبایی چهره برای مدت طولانی باقی می ماند.
مزایای آرایش دایم:
آرایش دایم یا میکروپیگمنتیشن ایده‌ مناسبی جهت صرفه جویی در زمان است.  ابروهای دائمی، عموما به این دلیل محبوب هستند که بر اساس ویژگی‌های صورت طراحی می شوند. اگر ابروها در جا و با شکل مناسبی قرار گیرند ، جلوه بیشتری به صورت داده و آن را کشیده تر نشان می دهند.
بعضی از زنان و مردان از بیماری‌ای بنام آلوپسی رنج می برند که باعث ریزش موهای بدن، از جمله موهای ابرو می‌شود. تاتو می‌تواند از طریق رنگ و شکل مناسب، برای بازگرداندن حالت طبیعی ابروها به آنها کمک کرده و ریزش موها را پنهان کند.
متخصصان زیبایی پری وار همچنین با استفاده از متدهای روز، لکه های پوستی مانند ماه گرفتگی را از بین می برند.

آرایش دایم و رعایت نکات ایمنی و سلامتی

پیگمنتر با استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن به شکلی کاملا سطحی آرایش دایم را انجام می دهد، این پیگمنت های تزریق شده به مرور محو می شوند. متخصصان شهر زیبایی پری وار با شناخت انواع رنگ پوست، مناسب ترین رنگ را برای انجام میکروپیگمنتیشن انتخاب می کنند و بر اساس دانش روز، با ترکیب این رنگ با رنگ های مکمل مانع از تغییر رنگ و تیرگی زیر پوست می شوند. هنرمندان ما با شناخت رنگ های خنثی هنگام نیاز،  رنگ یک آرایش دایم قدیمی را تغییر می دهند.

مشاوره قبل از آرایش دایم

هنرمندان مجموعه زیبایی پری وار قبل از انجام هر گونه آرایش دایم، به زیبا پسندان مشاوره می دهند.

آرایش دایم در نواحی مختلف صورت

آرایش دایم در برخی از نقاط ثابت صورت انجام می شود. این نواحی عبارتند از: ابروها،خط چشم و خط لب. از دید متخصصان ما، بکارگیری تکنیک آرایش های دایم در بقیه نواحی صورت عملی غیر استاندارد بوده و ممکن است بر زیبایی عمومی صورت اثر منفی بگذارد. آرایش دایم توسط یک پیگمنتر، بایستی با رعایت کلیه قواعد آموزشی و بهداشتی انجام گیرد.

آرایش دایم برای ابروها

یکی از نواحی مهم و تاثیر گذار در زیبایی چهره، ناحیه ابرو است. این ناحیه به دلایل مختلف دچار ریزش مو می شود. با استفاده از خدمات آرایش دایم می توان زیبایی از دست رفته این نواحی را ترمیم کرد. هنرمندان پیگمنتر شهر زیبایی پری وار به شیوه ای عمل می کنند که نتیجه کار بسیار طبیعی و نامحسوس از آب در می آید. این کار با انجام روش هاشور زدن مویی، با دستگاه میکرو پیگمنتیشن یا میکروبلیدینگ میسر می شود. به کشیدن خطوط بسیار نازک و کرکی شکل در لابه لای ابروهای طبیعی، هاشور زدن می گویند.

آرایش دایم در پلک ها  

کشیدن خط چشم بایستی کاملا  نامحسوس باشد. پیگمنترهای مجموعه پری وار جهت انجام آرایش دایم چشم ها، از کارتریج یک سر( یک سوزنه) استفاده می کنند. استفاده از این نوع  کارتریج مانع رسیدن صدمه به بافت پوست پلک می شود. پیشنهاد متخصصان ما، هاشور زدن در لا به لای مژه هاست. این کار باعث می شود نتیجه کار تا حد امکان طبیعی به نظر برسد.

آرایش دایم در لب ها

هنرمندان پری واربا استفاده از کارتریج های سه سر گرد و همچنین استفاده از پماد و قطره های بی حسی قوی از مقدار درد این عمل می کاهند. استفاده از رنگ های ماندگار و با کیفیت، تضمین کار سالن زیبایی پری وار است.

شهر زیبایی پری وار، پیشرو در خدمات آرایشی

هنرمندان زبده زیبایی پری وار بارعایت نکات بهداشتی و همچنین استفاده از متدهای روز اقدام به انجام خدمات میکروپیگمنتیشن، میکرواسکالپ، میکروبلندینگ، میکرو شیدینگ به روش فیبروز، هاشور ابرو و همچنین انواع آرایش های دایم در محیطی استثنایی و با استفاده از مواد با کیفیت می کنند. تمامی خدمات بدون تغییر و پخش رنگ انجام شده و زیبایی منحصر به فردی را به چهره می بخشد.

 

هاشور ابرو

از آن جایی که ابرو در زیبایی  تاثیر به سزایی دارد و فرم آن نیز به چشم ها شکل می دهد کم پشت یا خالی بودن آن ها می تواند زیبایی چهره را تحت تاثیر قرار دهد. هاشور ابرو متدی است که می تواند زیبایی ابروها را به چهره بازگرداند. طراحی خطوط بسیار ظریف و کوتاه، به صورت کاملاً طبیعی و مویی مطابق با رویش مو های ابرو هاشور ابرو می گویند. این عمل زیبایی به دلیل طبیعی بودن روش مناسبی جهت قرینه سازی، ازبین بردن عیوب و موهای پراکنده ابرو می باشد. هاشور ابرو تکنیکی است که با دستگاه های جدید میکروپیگمنتیش به صورت زیباتر و طبیعی تر انجام می شود.

 

Template Design:Dima Group